Vietų rezervavimas    Darbo laikas : I - nedirbame, II - VII nuo 11:00 iki 20:30 (18:00 įleidžiami paskutiniai lankytojai) tel.+370 610 00009

Trasos


Belmonto nuotykių parko trasos savo išdėstymu iš esmės skiriasi nuo kitų parkų. Jos įrengtos labai koncentruotai, tik 0,7 ha plote. Čia pirmą kartą Lietuvoje panaudota erdvinė, 3D, trasų konfigūracija. Skirtingo sudėtingumo lygio trasų platformos daugelyje vietų įrengtos ant tų pačių medžių. Ant, kai kurių iš jų, kertasi net po tris skirtingas trasas. Įveikdami trasas, Jūs galėsi virš ir po savimi matyti ir bendrauti su savo šeimos nariais ar draugais, įveikiančiais kitas trasas. Patikėkit, tai suteikia visiškai naują rungtyniavimo ir, tuo pat metu, bendrumo jausmą.

Nuotykių parką sudaro 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurių bendras ilgis viršija 1,5 km. Jose yra 82 įvairios rungtys, iš jų, 15 skrydžių lynais, nuo 21 iki 333 m ilgio. Ypatingas skrydis lynu, 333 metrų ilgio, užbaigia visas pramogas parke ir veda nuo Vilnelės šlaito viršaus, atgal į Belmonto centrą. Čia lankytojai gali atsipūsti po patirtų įspūdžių ir maloniai praleisti laiką, mėgaudamiesi Belmonto restoranų valgiais ir gėrimais.

Pageidaujantys pramogauti Nuotykių parke, turi atvykti į Belmonto centrą. Čia Jus pasitiks Nuotykių parko instruktoriai, išduos apsauginius diržus, išmokys jais naudotis ir paaiškins, kaip įveikti trasas. Po to, Jums teks įveikti Pirmąją parko trasą - pėsčiųjų taką iki vietos, kur įrengtos kliūtys. Jis veda per kabantį tiltą per Vilnelę ir kyla į beveik 40 metrų aukščio šlaitą. Tai rimtas apšilimas prieš Jūsų laukiančius nuotykius! Šlaito viršuje Jus pasitiks parko instruktoriai ir nuotykiai prasidės!

Registracija

Tel. +370 610 00009 arba El. Paštu info@belmontopramogos.lt

Video
Socialiniai tinklai

Naudodamiesi socialinių tinklų sukurtomis galimybėmis dalintis įvairia informacija jungiamės prie jų ir mes norėdami kuo daugiau papasakoti apie nuotykių parko siūlomas pramogas, akcijas, atrakcijas ir t.t. Maloniai kviečiame prisijungti ir Jus.
 
Draugai:
© 2010 Belmonto nuotykių parkas. Visos teisės saugomos.
E-sprendimas: Infosistema